Tekirdağ Değirmenaltı

Tekirdağ Değirmenaltı Mahallesi İstanbul tarafından Tekirdağ’a girişte sizi ilk karşılayan mahalledir.

Namık Kemal Üniversitesi ile Değirmenaltı Mahallesi tam karşılıklıdır. Kısaca NKU diye adlandırılan üniversite ile Değirmenaltı Mahallesi arasında yürüyerek veya araçla bağlantıyı sağlayan bir köprü bulunmaktadır.

Bulunduğumuz mevki özellikle ders çalışmak için sessiz ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır. Sokağımızdaki diğer binalarda da genellikle kızlar kaldığı için hem daha güvenli hem de daha huzurludur.

Anne ve babaların bizlere güvenerek emanet ettiği kızlarımıza en iyi ortamı sağlamak için çabalıyoruz.

Tekirdağ Apart Namık Kemal Üniversitesi Yerleşkesi’ne yaklaşık 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde konumlandırılmıştır.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşaat tamamlanmış ve ısı yalıtımı tüm binaya uygulanmıştır.

24 saat kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız, alarm sistemimiz ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde gençlerimiz güvence altındadır.

Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin girmesi mümkün değildir. Bina girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.

Tekirdağ Değirmenaltı Apart merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu yoktur. İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit fiber wireless internettir.

Katlar arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.

Öğrenciler NKU Kampüs ortamı gibi bir ortamda Tekirdağ aparta yürüyerek gidip gelerek kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadırlar.

Sadece kız öğrencilere veya çalışanlara hizmet veren İŞCAN Tekirdağ Kız Yurdu, değirmenaltı tek kişilik apart sistemi ile her şey dahil bir şekilde barınma hizmeti vermektedir.

7/24 sıcak su öğrencilerimizin hizmetindedir. Bayan yardımcımız bina temizliği ve kızlarımızın gereksinimleri için hizmet verirken çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ apart temizlik kısmında bulunur.

Elektrikli süpürgeler, ütü masaları, çamaşır sepeti ve çamaşırlık kızlarımızın kullanımı için her daim hazır durumdadır.

Ayrıca yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrencilerimizin derslerine yardımcı olmak için kullanıma açıktır.

Ayrıca rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait meyve bahçemiz hizmetinizdedir.

Tıkla Ara
Navigasyon