Değirmenaltı Apart

Değirmenaltı Apart Öğretmen İŞCAN Ailesi tarafından yapılarak faaliyete geçmiştir.

Amacımız öncelikle güven, mutluluk ve huzur dolu bir ortamda çalışan veya okuyan tüm kızlarımızın barınmasını sağlamaktır.

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu Namık Kemal Üniversitesi yani NKU’ye yaklaşık 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Deprem yönetmeliğine uygun ve depreme dayanıklı olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşaat tamamlanmış ve ısı yalıtımı ile yerden ısıtma sistemi tüm binaya uygulanmıştır.

Bulunduğumuz sokak özellikle ders çalışmak isteyen çalışkan ve azimli kızlarımız için sessiz, sakin ve güvenli bir ortam sunmaktadır.

Sürekli kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde kızlarımız güvendedir.

Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin binaya girmesi mümkün değildir. Ayrıca bina girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.

Değirmenaltı Tek Kişilik Apart merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu göremezsiniz.

İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit wireless internettir. Kat arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.

7/24 sıcak su kızlarımızın hizmetindedir. Bayan yardımcımız veya biz binanın kat aralarının temizliğini yapmaktayız. Çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ Apart temizlik bölümünde self servis olarak tahsis edilmiştir.

Ütü masası, çamaşır sepeti ve çamaşırlık kızlarımızın kullanımı için hazır durumdadır. Ayrıca yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrenime yardımcı olmak için hazır durumdadır.

Ayrıca rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait bahçemiz hizmetinizdedir.

Samsung Led TV, deri başlıklı baza, tam ortopedik yatak, komidin, çalışma masası, büyük elbise dolabı, mutfak masası ve sandalyeleri, rahat çalışma sandalyeleri, buzdolabı ve elektrikli ocağımız tüm kızlarımıza standart olarak sunulmaktadır.

ADRES: Cumhuriyet Mah. Ataç Sok. No:7
( Ford Ve Hyundai Bayii Arkası )

Apart TEL: 0282 293 10 02

Cep TELEFONLARIMIZ:

0505 718 32 64

0555 716 40 81

e-mail: ilkeriscan@hotmail.com

Tıkla Ara
Navigasyon