Değirmenaltı Apart Odalarımız

Değirmenaltı apart huzuru burada. Odalarımız Tek Ve Çift Kişilik…

İŞCAN Tekirdağ Kız Yurdu neler sunuyor?

Dairelerimiz 2 oda 1 salon şeklindedir.

24 saat kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız, alarm sistemimiz ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde gençlerimiz güvence altındadır. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin girmesi mümkün değildir. Ayrıca ana girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.
24 saat sıcak su, doğalgazlı komple yerden ısıtma, çelik kapılar, sınırsız hızı düşmeyen 75 mbit fiber wireless internet, her odada LED TV, uydu yayını, Arçelik 140 ltlik bar tipi buzluklu buzdolabı, mutfak dolapları, granit mutfak tezgahı, elektrikli ocak, aspiratör, ütü masaları, çamaşırlıklar, koltuk takımları, yemek masaları, çalışma masaları, rahat çalışma sandalyeleri, gardrop, komidin, deri yatak-baza-başlık, battaniye, nevresim takımı, halılar, alez, yatak koruma, yatak pedi, yastık, duşakabin, banyo takımı ve banyo seti bulunmaktadır.
Ütü masası, çamaşır sepeti, çamaşırlık ve elektrikli süpürgeler öğrencilerimizin ortak kullanımı için hazır durumdadır. Ayrıca yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrencilerimizin derslerine yardımcı olmak için ücretsiz kullanıma hazırdır.
Sorunsuz ve anında sıcak su kızlarımızın hizmetindedir. Bayan yardımcımız bina temizliği ve kızlarımızın gereksinimleri için hizmet verirken çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ apart temizlik bölümünde tahsis edilmiştir.
Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu yoktur. İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit fiber wireless internettir. Kat arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz ve full hd dizi-film takılmadan izleyebilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.
Rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait hobi bahçemiz hizmetinizdedir.
Değirmenaltı Apart olarak başarılı eğitim-öğretimin sağlıklı bir uykuyla başlayacağını biliyoruz. Bu yüzden yatağınız omurga sisteminizi desteklemeli ve vücudun uyku boyunca doğru pozisyonda kalmasını sağlamalıdır.
Tekirdağ Apart yatakları özel pedli ve tıbbi tam ortopedik yapısı ile Bonel yay sistemiyle çok sağlıklı uyku konforuna sahiptir.

Gelin, görün ve farkı bizimle yaşayın.

Tıkla Ara
Navigasyon