Tekirdağ Apart

Tekirdağ Apart denince akla ilk gelen, kaliteli, özgün, güvenli ve huzurlu bir kız apartmanı olmak için çabalıyoruz.

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu olarak sadece okuyan veya çalışan kızlarımıza hizmet vermekteyiz. Tekirdağ apart öğretmen İŞCAN Ailesi tarafından özenle yapılmıştır. Kalacak olan kızlarımızdan hiçbir ek ücret ve abonelik talep etmemekteyiz.

Tekirdağ Apart apartman yönetimi olarak kızlarımızla aldığımız kararlar doğrultusunda tüm faturalar kira bedelinin içinde olacak şekilde düzenlenmiştir. O yüzden vereceğiniz kira bedeli haricinde bir ücret sizden alınmayacaktır.

Tekirdağ yurt fiyatları tabi ki çeşitlilik arz etmektedir. Günümüz şartlarını da göz önününde bulundurarak ve empati kurarak en adil şekilde fiyatlandırma ile kira bedelini belirliyor ve sizlere yansıtıyoruz. Fiyatına göre kalacağınız yeri Tekirdağ’da en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu yemyeşil bahçesi, rengarenk çiçekler içerisindeki kamelyası, kızlarımıza özel ücretsiz çeşitli olanakları ve geniş daireleri ile sizleri bekliyor. Tekirdağ apart eviniz…

Deprem yönetmeliğine uygun ve depreme dayanıklı olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşaat tamamlanmış ve ısı yalıtımı ile yerden ısıtma sistemi tüm binaya uygulanmıştır.

Sürekli kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde kızlarımız güvendedir. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin binaya girmesi mümkün değildir. Ayrıca bina girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanmaktadır.

Değirmenaltı Apart merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu bulunmaz. İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit wireless internettir. Kat arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.

Bayan yardımcımız binanın kat aralarının temizliğini yapmaktayız. Çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ Apart temizlik odasında self servis olarak tahsis edilmiştir.

Yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrenime yardımcı olmak için hazır durumdadır. Ütü masası, çamaşır sepeti ve çamaşırlık kızlarımızın kullanımı için her daim hazırdır.

Sürekli anında sıcak su her zaman sorunsuz bir şekilde hizmetinizdedir. Rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait bahçemiz mevcuttur.

Deri başlıklı baza, tam ortopedik yatak, Led TV, komidin, çalışma masası, büyük elbise dolabı, mutfak masası ve sandalyeleri, rahat çalışma sandalyeleri, buzdolabı ve elektrikli ocağımız tüm kızlarımıza standart olarak sunulmaktadır.

Tıkla Ara
Navigasyon