Namık Kemal Üniversitesi-NKÜ

Namık Kemal Üniversitesi yani NKÜ da bir bölüm kazandınız veya çalışan olarak Tekirdağ Değirmenaltı’ na geldiyseniz Tekirdağ apart olarak hizmetinizdeyiz.

Namık Kemal Üniversitesi daha önce Trakya Üniversitesi’ ne bağlı ufak bir bölümdü. Fakat daha sonra NKÜ adı altında bir üniversiteye dönüşerek öğrenciler ve çalışanlar için yeni bir alternatif üniversite oldu.

Tekirdağ Değirmenaltı Mahallesi ile karşılıklı olan Namık Kemal Üniversitesi yürüme mesafesindedir. Ulaşım çok kolay ve Değirmenaltı bir kampüs gibidir. Tüm kız öğrencilerimizi veya çalışanlarımızı Tekirdağ Kız Yurdu olarak bekliyoruz. Her şey dahil değirmenaltı tek kişilik apart konseptinde hiçbir ek ücret ödemeksizin ve herhangi bir abonelik şartı olmaksızın hizmet vermekteyiz.

Farklı yerlere kurulmuş ve 7/24 kayıt yapan iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız, alarm sistemimiz ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde kızlarımız daha güvenlidir. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin girmesi mümkün değildir. Ana girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.

Tekirdağ Değirmenaltı Apart merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu yoktur.

Sınırsız kotasız fiber 75 mbit wireless internetimiz katlar arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamaz. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.

7/24 sıcak su öğrencilerimizin hizmetindedir. Bayan yardımcımız bina temizliği ve kızlarımızın gereksinimleri için hizmet verirken çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ apart temizlik kısmında tahsis edilmiştir.

Elektrikli süpürge, ütü masası ve çamaşır sepeti gibi malzemeler her daim hazır durumdadır. Yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrencilerimizin derslerine yardımcı olmak için hazırdır.

Ayrıca rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız tamamen kızlarımıza ait tahsis edilmiştir.

Çalışma masası, deri başlıklı baza, tam ortopedik yatak, komidin, büyük elbise dolabı, led tv, mutfak masası ve sandalyeleri, rahat çalışma sandalyeleri, buzdolabı ve elektrikli ocağımız tüm kızlarımıza Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu farkıyla standart olarak sunulmaktadır.

Gelin, görün ve farkı bizimle yaşayın 🙂 Değirmenaltı Apart kızlarımız için…
Tıkla Ara
Navigasyon