Değirmenaltı Kız Yurdu İnşaat Foto

Değirmenaltı Kız Yurdu deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılmış olup dış cephe mantolama malzemeleri kullanılmıştır.

Komple yerden ısıtma mevcut olduğu için hem daha sağlıklıdır hem de herhangi bir rutubet veya nem olması söz konusu değildir.

Deprem yönetmeliğine uygun ve depreme dayanıklı olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşaat tamamlanmış ve ısı yalıtımı ile yerden ısıtma sistemi tüm binaya uygulanmıştır.
Bulunduğumuz sokak özellikle ders çalışmak isteyen çalışkan ve azimli kızlarımız için sessiz, sakin ve güvenli bir ortam sunmaktadır.
Sürekli kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde kızlarımız güvendedir. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin binaya girmesi mümkün değildir. Ayrıca bina girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.
Binanın her tarafında su durmaması için drenaj boruları döşenmiş ve bohçalama sistemi ile temele su kaçması ve rutubet önlenmiştir.
Tekirdağ apart olması gerekenden daha kalın ve sık demirler kullanılarak yapılmıştır. Ayrıca temel etrafına fazladan beton atılmıştır.
Değirmenaltı Apart merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu yoktur. İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit wireless internettir. Kat arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.
Sürekli sıcak su kızlarımızın hizmetindedir. Bayan yardımcımız veya biz binanın kat aralarının temizliğini yapmaktayız. Çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri değirmenaltı kız yurdu temizlik bölümünde self servis olarak tahsis edilmiştir.
Ütü masası, çamaşır sepeti ve çamaşırlık kızlarımızın kullanımı için hazır durumdadır. Ayrıca yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrenime yardımcı olmak için hazır durumdadır.
Ayrıca rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait bahçemiz hizmetinizdedir.
Samsung Led TV, deri başlıklı baza, tam ortopedik yatak, komidin, çalışma masası, büyük elbise dolabı, mutfak masası ve sandalyeleri, rahat çalışma sandalyeleri, buzdolabı ve elektrikli ocağımız tüm kızlarımıza standart olarak sunulmaktadır.

Değirmenaltı apart fiyatları dairelere göre değişiklik göstermektedir. Lütfen iletişime geçiniz.

Tıkla Ara
Navigasyon