Değirmenaltı Tek Kişilik Apart

Değirmenaltı Tek Kişilik Apart olarak arama yaptığınızda öğretmen bir aile apartmanı olan İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu ile tanışma fırsatı yakalarsınız.

Namık Kemal Üniversitesi yani kısaca NKU ile alakası olan öğrenci veya çalışanlar genellikle en yakın yer olan Değirmenaltı Mahallesinde bir yerde kalmayı planlarlar. Hatta bizim tecrübelerimize göre daha çok tek kişilik apartlar tercih ediyorlar.

Eğitimci bir aile olarak bizim her zaman tavsiyemiz mümkünse arkadaşlarıyla daha çok kaynaşan ve sosyalitesi artarak devam eden kişiler olma yolunda kızlarımızın ilerleme kaydetmesidir.

Tamamen Değirmenaltı Tek Kişilik Apart ile yola çıkan kızlarımızın karşısına bir çok seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler çeşitli daire tipleri olduğundan ücretlendirmeler de ona göre değişmektedir.

İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu ile NKU yani Namık Kemal Üniversitesi arası yürüme mesafesi kadardır. Ortalama beş dakika yürüyerek NKU ye ulaşabilirsiniz.

24 saat kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 tane kameramız ve bayan yardımcımız sayesinde kızlarımız kendilerini daha huzurlu hissetmektedir. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin girmesi mümkün değildir. Ayrıca ana girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.

Değirmenaltı Apart merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu yoktur. İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit wireless internettir. Kat arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.

7/24 sıcak su öğrencilerimizin hizmetindedir. Bayan yardımcımız bina temizliği ve kızlarımızın gereksinimleri için hizmet verirken çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ apart temizlik bölümünde tahsis edilmiştir.

Çamaşır sepeti, çamaşırlık ve ütü masası vs… öğrencilerimizin ortak kullanımı için hazır durumdadır. Ayrıca yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrencilerimizin derslerine yardımcı olmak için hazırdır.

Ayrıca rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait meyve bahçemiz hizmetinizdedir.

Deri başlıklı baza, tam ortopedik yatak, komidin, çalışma masası, büyük elbise dolabı, led tv, mutfak masası ve sandalyeleri, rahat çalışma sandalyeleri, buzdolabı ve elektrikli ocağımız tüm kızlarımıza Değirmenaltı Apart farkıyla standart olarak sunulmaktadır.

Her şey dahil sistem ile herhangi bir abonelik olmadan ve ekstra hiç bir ücret ödemeden kalacaksınız. Yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile bezeli kamelyamızla tertemiz apartımızda huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamanın tadına varacaksınız.

Tekirdağ apart sizi bekliyor…

Tıkla Ara
Navigasyon