Tekirdağ Özel Yurt denince akla ilk gelen, kaliteli, özgün, güvenli ve huzurlu bir kız apartmanı olmak için çabalıyoruz.

İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu olarak sadece okuyan veya çalışan kızlarımıza hizmet vermekteyiz. Apartmanımız öğretmen İŞCAN Ailesi tarafından özenle yapılmıştır. Kalacak olan kızlarımızdan hiçbir ek ücret ve abonelik talep etmemekteyiz.

Tekirdağ Özel Yurt apartman yönetimi olarak kızlarımızla aldığımız kararlar doğrultusunda tüm faturalar kira bedelinin içinde olacak şekilde düzenlenmiştir. O yüzden vereceğiniz kira bedeli haricinde bir ücret sizden alınmayacaktır.

Tekirdağ yurt fiyatları tabi ki çeşitlilik arz etmektedir. Günümüz şartlarını da göz önününde bulundurarak ve empati kurarak en adil şekilde fiyatlandırma ile kira bedelini belirliyor ve sizlere yansıtıyoruz. Fiyatına göre kalacağınız yeri Tekirdağ’da en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz.

İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu yemyeşil bahçesi, rengarenk çiçekler içerisindeki kamelyası, kızlarımıza özel ücretsiz çeşitli olanakları ve geniş daireleri ile sizleri bekliyor.

tekirdağ özel yurt