Resimlerle Odalarımız

Değirmenaltı apart huzuru burada. Odalarımız Tek Ve Çift Kişilik…

Değirmenaltı Apart neler sunuyor?

24 saat sıcak su, doğalgazlı komple yerden ısıtma, çelik kapılar, sınırsız hızı düşmeyen fiberoptik 75 mbit fiber wireless internet, Samsung LED TV, uydu yayını, Arçelik 140 ltlik bar tipi buzluklu buzdolabı, mutfak dolapları, granit mutfak tezgahı, elektrikli ocak, aspiratör, ütü masaları, ütüler, çamaşırlıklar, koltuk takımları, yemek masaları, çalışma masaları, sandalyeler, gardrop, komidin, deri yatak-baza-başlık, battaniye, nevresim takımı, halılar, alez, yatak koruma, yatak pedi, yastık, duşakabin, banyo takımı ve banyo seti bulunmaktadır.

Değirmenaltı apart dairelerimiz 2 oda 1 salon şeklindedir.

Degirmenalti Apart

Değirmenaltı Apart olarak başarılı eğitim-öğretimin sağlıklı bir uykuyla başlayacağını biliyoruz. Bu yüzden yatağınız omurga sisteminizi desteklemeli ve vücudun uyku boyunca doğru pozisyonda kalmasını sağlamalıdır.

TEKİRDAĞ Apart yatakları özel pedli ve tıbbi tam ortopedik yapısı ile Bonel yay sistemiyle çok sağlıklı uyku konforuna sahiptir.

Gelin, görün ve farkı Tekirdağ Değirmenaltı Apart ile yaşayın.

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”resimler”]

Tekirdağ Apart Öğretmen İŞCAN Ailesi Kuruluşudur.
Değirmenaltı Apart bir aile apartmanı olup sadece okuyan veya çalışan kızlarımız için dizayn edilmiştir. Tüm Hakları Saklıdır.

TEKİRDAĞ APART NASIL BİR YER?
TIKLA ARA
Navigasyon