Değirmenaltı Tek Kişilik Apartlar olarak arama yaptığınızda öğretmen bir aile apartmanı olan İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu ile tanışma fırsatı yakalarsınız.

Namık Kemal Üniversitesi yani kısaca NKU ile alakası olan öğrenci veya çalışanlar genellikle en yakın yer olan Değirmenaltı Mahallesinde bir yerde kalmayı planlarlar. Hatta bizim tecrübelerimize göre daha çok tek kişilik apartlar tercih ediyorlar.

Eğitimci bir aile olarak bizim her zaman tavsiyemiz mümkünse arkadaşlarıyla daha çok kaynaşan ve sosyalitesi artarak devam eden kişiler olma yolunda kızlarımızın ilerleme kaydetmesidir.

Tamamen Değirmenaltı Tek Kişilik Apartlar ile yola çıkan kızlarımızın karşısına bir çok seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler çeşitli daire tipleri olduğundan ücretlendirmeler de ona göre değişmektedir.

İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu ile NKU yani Namık Kemal Üniversitesi arası yürüme mesafesi kadardır. Ortalama beş dakika yürüyerek NKU ye ulaşabilirsiniz.

Her şey dahil sistem ile herhangi bir abonelik olmadan ve ekstra hiç bir ücret ödemeden kalacaksınız. Yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile bezeli kamelyamızla tertemiz apartımızda huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamanın tadına varacaksınız.

Degirmenalti Tek Kisilik Apartlar