Değirmenaltı Kız Apart Hakkında

Değirmenaltı Kız Apart kızlarımızın gereksinimlerini iyi bilen ve en verimli ortamı sağlamayı kendine amaç edinen Öğretmen İŞCAN Ailesi tarafından hayata geçirilmiştir.

Temennimiz güven, mutluluk ve huzur dolu bir ortamda öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerini tamamlamalarını sağlamaktır.

Degirmenalti Kiz Apart

Tekirdağ Apart Namık Kemal Üniversitesi Yerleşkesi’ne yaklaşık 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde konumlandırılmıştır.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşaat tamamlanmış ve ısı yalıtımı tüm binaya uygulanmıştır.

            24 saat kayıt yapan farklı yerlere kurulmuş iç ve dış ortam 8 adet kameralarımız, alarm sistemimiz ile bayan güvenlik sorumlumuz ve yardımcımız sayesinde gençlerimiz güvence altındadır. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin girmesi mümkün değildir. Ayrıca ana girişimiz akbil sistemli anahtarsız çelik kapı girişi ile sağlanır.

Apartımız merkezi yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi ile ısınmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu yoktur. İnternetimiz sınırsız kotasız fiber 75 mbit fiber wireless internettir. Kat arası geçişlerde kopma ve tekrar bağlanma sorunları yaşamazsınız. Ayrıca istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz çünkü hızı düşmez ve kotası yoktur.

           

           7/24 sıcak su öğrencilerimizin hizmetindedir. Bayan yardımcımız bina temizliği ve kızlarımızın gereksinimleri için hizmet verirken çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ apart temizlik bölümünde tahsis edilmiştir.

          Ütü, ütü masası, çamaşır sepeti, çamaşırlık ve fırın öğrencilerimizin ortak kullanımı için hazır durumdadır. Ayrıca yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız öğrencilerimizin derslerine yardımcı olmak için hazır durumdadır.

Ayrıca rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait sebze –  meyve bahçemiz hizmetinizdedir.

Deri başlıklı baza, tam ortopedik yatak, komidin, çalışma masası, büyük elbise dolabı, led tv, mutfak masası ve sandalyeleri, rahat çalışma sandalyeleri, buzdolabı ve elektrikli ocağımız tüm kızlarımıza Değirmenaltı Kız Apart farkıyla standart olarak sunulmaktadır.

ADRES: Hürriyet Mah. Ataç Sok. No:5
( Ford – Citroen Bayii, Kent ve İhsan Koleji Arkası )

TEL ve FAX:    0282 293 10 02

Cep TEL:   0555  716  40  81

0505  718  32  64

0555  628  18  11

0542  729  76  01

e-mail:  ilkeriscan@hotmail.com

Tekirdağ Apart Öğretmen İŞCAN Ailesi Kuruluşudur.
Değirmenaltı Apart bir aile apartmanı olup sadece okuyan veya çalışan kızlarımız için dizayn edilmiştir. Tüm Hakları Saklıdır.

TEKİRDAĞ APART NASIL BİR YER?
TIKLA ARA
Navigasyon